Komise je poradním orgánem Rady obce a vyjadřuje se k otázkám spojeným s školstvím, sportu a aktivit pro mládež.
Jedním z vlastních projektů této komise je projekt Baška dětem.

Komise vítá připomínky a podněty občanů, které lze zaslat na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. prostřednictvím kontaktního formuláře nebo předat některému z členů komise.

Složení komise:
Předseda: Martin Ogořalek
Členové: Pavel Eliáš, Martin Carbol, Monika Navrátilová, Lukáš Handrejch, Hana Kolomazníková, Jiří Brož, Radka Růžičková Bialá, Tomáš Boháč, Martina Mílová

Vážení občané,

chtěl bych Vás i v tomto nelehkém období informovat o činnosti Komise pro sport, školství a práci s mládeží v roce 2021. Přesto, že se na našich plánovaných akcích opětovně podepsala epidemiologická situace a různá proti pandemická opatření, podařilo se nám zrealizovat dnes již tradiční příměstský tábor, dále jsme se zaměřili na podporu jednotlivých kroužků v rámci projektu ,,Baška dětem“. Prioritou komise bylo také řešit nedostatečnou kapacitu Základní školy Baška.